Delibre na Jarmarku Dominikańskim Bł. Czesława

Przyznam, że zmiany w życiu, zwłaszcza te duże nie są łatwe do ogarnięcia. Łączenie pracy zawodowej na pełny etat, bycie żoną i mamą, a do tego jeszcze przeprowadzka to bardzo duże wyzwanie jak dla mnie. Wydaje mi się, że moje zmęczenie sięga zenitu, ponieważ wieczorami jak dziewczynki pójdą spać staram się jeszcze siąść do maszyny i coś tworzyć. Ostatnio szyję głównie na własne potrzeby: prezent urodzinowy na 3 urodziny dla Weroniki i braki w garderobie dziewczęcej oraz kobiecej.  Mam nadzieję, że któregoś wieczoru uda mi się włączyć komputer zebrać zrobione zdjęcia i napisać co dzieje się w moim krawieckim kąciku. Ale nie o tym miał być mój wpis.

Jak już zauważyliście w tytule mam jeszcze zobowiązania jakie podjęłam na początku roku. Zanim znalazłam pracę zdecydowałam zgłosić się jako wystawca na Jarmark Dominikański. Do udziału skłoniła mnie sama idea pomocy i wspierania organizacji działającej na rzecz dzieci chorych na raka. Od chwili kiedy przestałam być wyłącznie mamą na pełny etat i zaczęłam dzielić swoje życie na pracę zawodową i bycie mamą jest strasznie ciężko. Miałam już chwilę zwątpienia czy dam radę jeszcze wziąć udział w jarmarku, ale wiary i siły w to, że podołam dodaje mi szlachetny cel tej imprezy. Mam nadzieję, że wy również weźmiecie w niej udział by wspierać tak wielkie i piękne dzieło.

Zapraszam was i proszę zapraszajcie swoich znajomych. W tym roku motywem przewodnim Jarmarku jest Italia.

Macie pomysły w jaki sposób Delibre mogłoby się zaprezentować w stylu włoskim? Piszcie w komentarzach.

Dla wszystkich którzy odwiedzą moje stoisko na Jarmarku myślę już nad loterią z nagrodami. Szczegóły na moim FB już w czerwcu.

A jeśli chcecie na bieżąco śledzić co dzieje się w sprawie Jarmarku zapraszam do polubienia strony:

https://www.facebook.com/dominikanski.jarmark?ref=bookmarks

 

plakat najnowszy

Artykuł został opublikowany Bez kategoriii z tagiem, , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika. Obserwuj komentarze za pomocą RSS.Dodaj komentarz lub trackback: Trackback URL.
-->

Dodaj komentarz

Twój email nie zostanie umieszczony na stronie. Wymagane pola zostały oznaczone *

*
*