Festyn w Żórawinie

Kiedy w sobotę 13 czerwca zobaczyłam niebo już widziałam ulewę. Jakieś 20 minut później jechalam autem, a przede mną ściana deszczu. Nie dawało mi to wielkich nadziei na udany festyn w Żórawinie. A jednak, pogoda dopisała – prażyło słońce, a ja wróciłam cała czerwona.Po przyjeździe na miejsce nie potrafiłam znaleźć nikogo z organizatorów, ale przecież byłam zaopatrzona w odpowiedni numer telefonu. Okazało się, że po sobotnim deszczu w parku prawie wszędzie było błoto, a zalezało mi na kawałku miejsca nieco osuszonego bym mogła ustawić Tipi. Bez problemu udało się przenieść moje stanowisko.

Przygotowanie stoiska z dwójką maluchów było nie lada wyzwaniem. Ostatecznie nieco po godzinie 12 udało się i wszystko było gotowe. Nawet w jednej z kolejnych przerw między występami zostało na moją prośbę ogłoszone, że na stoisku Dleibre można przyjść i namalować własną torbę zakupową. Wszystkie prace jakie powstały tego dnia były pomysłowe, estetyczne, a przede wszystkim dały frajdę uczestnikom. Moja 3 letnia Werka nie dała się przez ponad 2 godziny odgonić od stołu i torby którą malowała.

Ten pierwszy letni festyn na jaki się wybrałam dodał mi energii i wiary w samą siebie. W najbliższym czasie spotkamy się jeszcze w niedzielę – plac Dominikański 2 we Wrocławiu – na Jarmarku Dominikańskim. Póki co za oknem szaro, ale mam nadzieję że na festyn pogoda znów dopisze.

Mam nadzieję, że to nie będą ostatnie miejsca, w których będziemy mieli okazję poznać się osobiście. Ale o moich dalszych planach opowiem wam innym razem.

A teraz zapraszam Was do obejrzenia fotorelacji 🙂

DSC_4102

DSC_4123

DSC_4196

DSC_4213

DSC_4254

DSC_4255

DSC_4259

DSC_4308

Artykuł został opublikowany Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika. Obserwuj komentarze za pomocą RSS.Dodaj komentarz lub trackback: Trackback URL.
-->

3 Starsze komentarze

 1. Opublikowano 25 listopada 2015 o 14:23 | Bezpośredni odnośnik.

  Widać że dzieciaki, świetnie się bawiły, brawo za zaangażowanie

 2. Opublikowano 18 czerwca 2015 o 12:14 | Bezpośredni odnośnik.

  Dzięki Elu 🙂

 3. Ela
  Opublikowano 18 czerwca 2015 o 10:23 | Bezpośredni odnośnik.

  Brawo Beatko!
  Torby własnoręcznie ozdobione to świetny pomysł.
  🙂

Dodaj komentarz

Twój email nie zostanie umieszczony na stronie. Wymagane pola zostały oznaczone *

*
*