„Kołderka Oli”

Śpieszę donieść, że kiedy mnie nie ma tyle czasu na blogu wcale nie leniuchuję. Praca, czerwcowe jarmarki i festyny a także piękna pogoda sprawiają, że komputer poszedł w odstawkę.

Tymczasem szyje się u mnie dużo. Moje prace powstają jak zwykle z potrzeby. Przed Jarmarkiem Dominikańskim wpadłam na pomysł szycia pościeli dla dzieci. Tak, tego jeszcze u mnie nie było. Oczywiście miałam ją szyć wyłącznie w celach komercyjnych i tak oto zakupiłam dwa piękne wzory bawełny (owce nici – licencjonowana i pelikany).

Z owcy uszyłam jeden komplet, taki prosty i zwyczajny. Sprzedał się na Jarmarku i to w całkiem dobrej walucie (euro). Jako, że zostały mi małe ilości tkaniny głowa zaprzężona do pracy wpadła na pomysł – uszyć personalizowaną pościel. Moja mała Ola uwielbia owce i jak je widzi od razu się śmieje i woła „bebe”. I tak oto powstała „Kołderka Oli”. Kiedy przebieram jej łóżko i zakladam komplet z misiem, którego też lubi wydaje się jednak być smutna.

Komplet ma wymiary: poduszka 40×60, kołderka 90×120. (do kompletu mogę również uszyć prześcieradło, ochraniacz na łóżeczko, przybornik czy też inne elementy które przyjdą wam do głowy).

Chcecie taką lub inną personalizowaną pościel dla waszego malucha? Zapraszam do kontaktu.

Na Jarmarku sprzedał się taki zwykły, z przodu bawełna licencjonowana, z tyłu biała gładka bez wzoru. Niestety zdjęcia się nie doczekał, świeży spod igly poszedł do nowej właścicielki 🙂

kołderka Oli3

kołderka Oli2

kołderka Oli1

kołderka Oli

 

A z resztek tkaniny powstał jeszcze taki piękny piórnik na kredki 🙂

piórnik owca1

piórnik owca

 

Artykuł został opublikowany Dla dzieci, Na sprzedaż. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika. Obserwuj komentarze za pomocą RSS.Dodaj komentarz lub trackback: Trackback URL.
-->

1 komentarz

  1. Opublikowano 21 lipca 2015 o 18:23 | Bezpośredni odnośnik.

    Piórnik najbardziej mi się podoba. Ale moje dzieci już wyrosły z takich pościeli…
    Owieczki są cudne!
    Ela

Dodaj komentarz

Twój email nie zostanie umieszczony na stronie. Wymagane pola zostały oznaczone *

*
*