O mnie

„Nie dbam o to, co ludzie myślą, albo mówią o mnie, wiem kim jestem”.

Jonathan Davis

Rodzinnie

Mam na imię Beata. Jestem zwariowaną kobietą, która ma milion pomysłów. Nie lubię masowej produkcji i bylejakości. Bardzo cenię sobie oryginalność, niepowtarzalność i indywidualizm.

Mam 29 lat. Jestem szczęśliwą żoną Pawła i mamą dwóch dziewczynek: 21 miesięcznej Weroniki i 2 miesięcznej Oli. Obecnie nie pracuję zawodowo – zajmuję się wychowywaniem dzieci, a szansy na upragniony rozwój dopatruję się w rękodziele. Chciałabym aby moje talenty przerodziły się w zyski, czyli marzę o połączeniu przyjemnego z pożytecznym. Tworząc myślę o sprawieniu radości.

Interesuje mnie wiele dziedzin. Dlatego na blogu znajdzie się wszystko co daje upust moim emocjom. Pokażę wam biżuterię. Pochwalę się uszytymi akcesoriami dla dzieci i do domu. Być może opublikuje trochę moich zdjęć – najchętniej fotografuję ludzi – starając się uchwycić ich emocje. Realizuje się także jako domowa mistrzyni kuchni ;).

Czasami wydaje mi się, że moich zainteresowań jest aż za dużo, więc strona jest ułożona wg klucza artystycznego, czyli jest tutaj wszystko co wg mnie łączy się ze sztuką. Co prawda kulinaria też bywają nazywane sztuką, ale łączenie ich z szyciem mogłoby okazać się niestrawne.

 

-->

Dodaj komentarz

Twój email nie zostanie umieszczony na stronie. Wymagane pola zostały oznaczone *

*
*