Owieczka Suzi

Tym razem zaprezentuję  się wam Owieczka Suzi. Jest mega wypasioną owcą, bo mierzy aż 45 cm. Duma ją rozpiera, ponieważ z niewielką pomocą potrafi sama stać. Można rzec, że została ona uznana przez nas za maskotkę sezonu Wielkanoc 2015 na delibre.pl.

Projekt był ciekawy, sama zastanawiałam się długo z jakiego materiału ją wykonać by wyglądała elegancko, była miła w dotyku i taka pozostała na długo. Przeglądając pudło z tkaninami wpadł mi w rękę mikropolar zakupiony kiedyś z zupełnie innym przeznaczeniem. By materiał się nie odkształcał usztywniłam go lekko fizeliną, efekt wyśmienity.

Potem przyszedł czas na uszycie ubrania dla mojej Owieczki Suzi. I tu się nieźle namęczyłam bo pomysłów mialam milion i nie szybko mogłam się zdecydować na ten jeden, który w ostateczności miał zostać wykonany. Jak to u mnie bywa na koniec i tak wychodzi inaczej niż zaplanuję na początku, ale efekt jak dla mnie wyśmienity.

Suzi tak mnie zachwyca, że aż żal mi myśleć o rozstaniu. Została uszyta z miłością i pasją, tak by nieść radość i uśmiech. Mam nadzieję, że znajdzie swój dom,  w którym będzie szczęśliwa.

A teraz zdjęcie – Owca Suzi uśmiecha się do każdego z was, pomyślcie i przekażcie taki uśmiech komuś wam bliskiemu 🙂

owca duża 1

owca duża

Artykuł został opublikowany Bez kategorii, Dla dzieci, Do domu, Na sprzedaż, Szycie. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika. Obserwuj komentarze za pomocą RSS.Dodaj komentarz lub trackback: Trackback URL.
-->

1 komentarz

  1. Opublikowano 23 lutego 2015 o 19:21 | Bezpośredni odnośnik.

    Super!
    Owca ma klasę!
    Ela

Dodaj komentarz

Twój email nie zostanie umieszczony na stronie. Wymagane pola zostały oznaczone *

*
*