Ręcznik dla przedszkolaka

Od poprzedniej niedzieli marnie u mnie z szyciem. W poniedziałek stoczyłam batalię w urzędzie pracy i nawet udało mi się zarejestrować, teraz tylko napisać projekt i wypełnić wszystkie papierki, a później już tylko czekać na odpowiedź. Gdyby udało mi się dostać dofinansowanie to startuję z działalnością gospodarczą.

We wtorek mieliśmy księdza po kolędzie, więc do południa trzeba było ogarnąć mieszkanie. A od środy klęsk ciąg dalszy, bo przy dwójce małych i do tego chorych dzieci w domu o szyciu można zapomnieć.

Niedziela niedzielą, ale moje dziewczynki ostatnio dają do pieca i musiałam się zrelaksować. Przypomniało mi się, że powinnam mieć jeszcze trochę kremowej froty bawełnianej i postanowiłam uszyć moim skarbom ręczniczki do wycierania łapek. Weronisia bowiem miała taki mój mały, ale kolor straszny i nie wiedziałam z czym go prać, a na częste pranie ręczne nie mam ani siły, ani ochoty.

Dołożyłam trochę lamówki i naszyłam imiona dziewczynek: Ola i Isia, czyli Weronisia. Jeden natomiast powstał z marynarską łódką (i jeszcze nie posiada właściciela).

Sądzę, że byłby to świetny pomysł na ręcznik dla przedszkolaka z imieniem lub czymś co dziecko lubi (autko, miś, myszka minnie, itp.). Z całą pewnością sprawdzi się również jako prezent.

Wymiary ręczniczka 50×30 cm.

ręcznik p

ręcznik p1

ręcznik p2

ręcznik p3

 

 

Artykuł został opublikowany Dla dzieci, Na sprzedaż, Szycie. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika. Obserwuj komentarze za pomocą RSS.Dodaj komentarz lub trackback: Trackback URL.
-->

Dodaj komentarz

Twój email nie zostanie umieszczony na stronie. Wymagane pola zostały oznaczone *

*
*