Śliniak do kupienia

Śliniak z rękawami - przód

Dzisiaj wielki dzień. Zgodnie z zapowiedzią ukończyłam jeden z pięciu śliniaków. Już od kilku minut szuka nowego właściciela na allegro. Zainteresowanych zapraszam tutaj.

Oczywiście to nie koniec śliniaczków. Kolejny czeka na wykończenie – będzie gotowy jak tylko dotrze do mnie przesyłka z nowymi lamówkami. Już teraz uchylam rąbka tajemnicy – nowy śliniaczek wykonałam w nieco innym stylu, ale oczywiście z rękawkami ;).

Obecnie śliniaczki są w rozmiarze 68/74. Myślę o szyciu fartuszków w tym kroju dla starszych dzieci, dlatego poszukuję osoby, która mogłaby pomóc w przeskalowaniu mojego wzoru. Jeżeli znasz się na tym – czekam na kontakt.

Śliniak z rękawami - przód

Śliniak z rękawami - tył

Artykuł został opublikowany Dla dzieci, Na sprzedaż, Szycie. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika. Obserwuj komentarze za pomocą RSS.Dodaj komentarz lub trackback: Trackback URL.
-->

3 Starsze komentarze

 1. Małgorzata Chrobak
  Opublikowano 7 marca 2013 o 11:05 | Bezpośredni odnośnik.

  Piękny fason i radosny kolorek:)

 2. Ola
  Opublikowano 1 marca 2013 o 00:39 | Bezpośredni odnośnik.

  Śliczne! tylko gdybym mojej Zosi taki śliniaczek zapodała, to by się zgrzała, zanim bym miskę z zupką przyniosła. Taka z niej gorąca dziewczyna 🙂

  • Opublikowano 1 marca 2013 o 08:06 | Bezpośredni odnośnik.

   Ja naszej Weronice zakładam zamiast bluzeczki i jest ok. A że teraz jest już mniejszym brudasem to częściej korzystamy z wersji bez rękawów. Koleżanka też ma z rękawkami i jest zadowolona 🙂

Dodaj komentarz

Twój email nie zostanie umieszczony na stronie. Wymagane pola zostały oznaczone *

*
*