Wąsy, ach te wąsy – okładka na zeszyt

W środę rano moje kochane dziewczynki tak dały „do pieca” (zejście się buntów roczniaka i 2,5 latka to bardzo ciężka sprawa), że nie mogłam wysiadzieć przy maszynie.

Przed południem doszłam do wniosku, że takie męczenie się nie ma sensu. Postanowiłam się trochę przewietrzyć.

Żeby wycieczka miała jakiś sens wybrałam się na Krętą do hurtowni tkanin i zajrzałam jeszcze do pasmanterii na Wygodnej, o której powiedziała mi bodajże Ela.No i oczywiście wróciłam z zakupami, bo jak nie skusić się na nowe wiosenne kolory i jeszcze kilka innych goszczących na stałe w ofercie wzorów.

Kupiłam modną tkaninę w wąsy – to właśnie ona stała się inspiracją i tak powstała kolejna okładka na zeszyt. Muszę przyznać, że szycie tego typu asortymentu spodobało mi się na tyle, że na stałe zagości on w mojej ofercie.

Mam nadzieję, że spodoba się on wam równie bardzo jak mi. Myślę, że takie okładki fajnie sprawdzą się na prezent zarówno dla małych dziewczynek jak i dużych kobiet. Gdybyście miały jakiś własny pomysł i chciały go przenieść na okładkę to zapraszam do kontaktu.


okładka w3

okładka w2

okładka w

okładka w4

Artykuł został opublikowany Bez kategorii, Do domu, Na sprzedaż, Szycie. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika. Obserwuj komentarze za pomocą RSS.Dodaj komentarz lub trackback: Trackback URL.
-->

1 komentarz

  1. Opublikowano 13 lutego 2015 o 16:21 | Bezpośredni odnośnik.

    Dobre na prezent dla mężczyzny!
    Ela

Dodaj komentarz

Twój email nie zostanie umieszczony na stronie. Wymagane pola zostały oznaczone *

*
*