Wiosenna biżuteria

Mój mąż znów zaskoczył mnie pomysłowością. Chciał sprzedawać biżuterię której nie mam. Wszelkie gotowe zapasy skończyły się około Bożego Narodzenia. Tak więc wczoraj miałam pracowitą noc.

Na początku myślałam, że nic nie stworzę, ponieważ byłam już zmęczona i pomysły nie przychodziły. Od niechcenia zaczęłam przeglądać skrzynkę z koralikami. Pierwszy pomysł powstał na bazie skojarzenia z newsletterem Orsay. Na nadchodzący sezon zapowiadają eksplozję kolorów. W ten sposób powstała pierwsza bransoletka.

Potem zaczęło iść jak z płatka. Zanim ją skończyłam już miałam przed oczyma kolczyki. W mojej głowie pojawił się cały nawał pomysłów, które chciałam zrealizować. Jednak o godzinie 2:00 w nocy przyszło opamiętanie i położyłam się spać.

Poniżej biżuteria którą wykonałam. Część z już się sprzedała. Część jeszcze czeka na swoją właścicielkę.

5

6

7

1

2

3

4

8

9

Artykuł został opublikowany Biżuteria, Na sprzedaż. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika. Obserwuj komentarze za pomocą RSS.Dodaj komentarz lub trackback: Trackback URL.
-->

2 Starsze komentarze

  1. Opublikowano 7 marca 2013 o 16:45 | Bezpośredni odnośnik.

    Wiosna zawitała u ciebie!
    Ładne drobiazgi i takie radosne.

  2. Małgorzata Chrobak
    Opublikowano 7 marca 2013 o 11:02 | Bezpośredni odnośnik.

    Piękne wiosenne kolorki:) Najbardziej przypadła mi do gustu niebieska oraz drugi i ostatni komplet:) Ślicznie się prezentują:) Aż powiało optymizmem:) Pozdrawiam:)

Dodaj komentarz

Twój email nie zostanie umieszczony na stronie. Wymagane pola zostały oznaczone *

*
*