Wrocławskie śliniaki

W moim życiu nastąpiło wiele zmian. Wygląda na to że zaczynam sobie coraz lepiej radzić, gdzyż ostatnio mam wiele nowych pomysłów które udaje mi się realizować, a tym samym wracam do częstego zaskakiwania Was moimi nowościami.

Zanim o nowych dziełach jakie wyszły spod mojej igły to podzielę się wiadomością, że zmieniłam miejsce zamieszkania. Spełniło się jedno z moich największych życiowych marzeń – od czerwca mieszkamy we Wrocławiu.Udało nam się już tutaj trochę zadomowić. Brakuje mi jednak moich ulubionych lubelskich sklepów w których mogłam zawsze zakupić niezbędne mi drobiazgi. A może ktoś z Was mieszka we Wrocławiu, zajmuje się rękodziełem i chciałaby podzielić się ze mną informacjami o fajnych miejscach?

Kiedy przyszło nam się rozstać z Lublinem nasza Weronisia musiała rozstać się z dotychczasowym żłobkiem. Miałam więc w domu dwie małe panienki, z których starsza ma niewiele ponad dwa latka. Moje kochane dziewczynki dały mi nieżle w kość przez wakacje, ale Weronisia poszła od września do żłobka, a ja odzyskałam nieco energii.

Ola jest spokojnym dzieckiem, jednak postanowiła gonić swoją siostrę i już zaczyna chodzić. Wymaga to nieustannego towarzyszenia jej w stawianiu pierwszych samodzielnych kroków. Pomaga mi jednak jak może: wyciąga wszystkie szmatki, ciągnie za kable od maszyny, ale i pozuje do zdjęć jak prawdziwa modelka.

Jak zwykle przy dzieciach, zwłaszcza gdy to młodsze je już zupki i nie może wysiedzieć w miejscu, a malutkie rączki chcą ciągle wędrowac do miseczki z zupką, potrzebne są śliniaki w dużej ilości. A że mamie pojawiło się kilka fajnych pomysłów to pewnego dnia zrobiła wykroje i czekały chwilę na uszycie. Tak przygotowane odnalazła Weronisia i od razu dokonała podziału który wzór komu przypadnie 🙂

Miałam watpliwość krojąc PUL-owy śliniaczek we wzory z robotami, ale Weronika od razu go polubiła. Koty są super, ale czasem pożyczy Oli. A z nowości maluchowi w udziale przypadły misie.

A na koniec czas na oglądanie.

 

sliniak_koty


sliniak_misie

sliniak_modelka_inna

sliniak_pul

Artykuł został opublikowany Dla dzieci, Szyciei z tagiem. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika. Obserwuj komentarze za pomocą RSS.Dodaj komentarz lub trackback: Trackback URL.
-->

1 komentarz

  1. Opublikowano 4 października 2014 o 20:02 | Bezpośredni odnośnik.

    Nareszcie! Śliniaki super są!
    Do mojej ulubionej pasmanterii masz dość daleko. Pisz na priv.
    Ela

Dodaj komentarz

Twój email nie zostanie umieszczony na stronie. Wymagane pola zostały oznaczone *

*
*